خدمات ویژه‌ی پزشکیتو پلاس برای کنکوری‌ها در فرصت باقیمونده چیه؟

در پزشکیتو‌‌‌پلاس کمکت می‌کنیم که خیلی سریع تر و پربازده تر از رقبا درس‌ها رو بخونی. کنارت هستیم تا در کوتاه ترین زمان ممکن، کاری رو کنی که خیلی از رقبا در طی یکسال یا بیشتر انجام میدن. شدنیه؟ بله! اما چه جوری؟؟

در پزشکیتو آموزش جامع هر 8 درس رشته تجربی بطور کامل برای شما آماده شده، همچنین با منتورینگ (مشاوره) پزشکیتو تا شب کنکور همراهتونیم و نمیذاریم هیچ دغدغه‌ای برات بمونه.
اما خدمات ویژه پزشکیتو پلاس برای ماه‌های پایانی چیه؟

۱. سطح بندی محتوای کلاس‌ها

ما به این که فقط یه سری از مباحث رو برات اولویت بندی کنیم اکتفا نکردیم، دقیقاً مشخص کردیم که کدوم تست‌ها رو در هر مبحث در دور اول کار کنی؛ این کار باعث میشه وقتت رو در این زمان محدود، صرف یه سری از تست‌های پیچیده نکنی که امکان تسلط روی اونها در این فرصت کم سخته، بجاش وقتت رو می ذاری که مباحث بیشتری رو بخونی تا بتونی سر جلسه ی کنکور تست‌های آسون و متوسط بیشتری رو صید کنی.

۲. امکان رفع اشکال سریع

یکی از چیزهایی که کیفیت و سرعت مطالعه رو پایین میاره اینه که شروع میکنی به درس خوندن اما همین که ۱۰ دقیقه از خوندنت می گذره دیگه هیچ چیزی از مطلب رو نمی فهمی، هی بر می گردی عقب و دوباره می خونی باز هم متوجه نمیشی یا اینکه اصلا ول کن قضیه میشی.

خبر خوب اینکه شما در پزشکیتوپلاس امکان پرسیدن تمام سوالات درسیتون بدون محدودیت در تعداد و مدل سوال دارید، ما هم همون روز جواب سوالت رو می دیم. این قابلیت فوق العاده رو در رفع اشکال داری که زیر هر فیلم آموزشی سوالت رو در قالب متن، فایل صوتی یا عکس ارسال کنی. لازم نیست به اکانتی در واتساپ یا جای دیگه مراجعه کنی و تازه آدرس بدی که من مشکلم کجاست.

3. داشتن جزوه‌ی منطبق

یکی از چیزایی که وقتت رو موقع استفاده از کلاسها می تونه بگیره، نوشتن جزوه است.

ما این کار رو هم برات انجام دادیم، برای هر درس، کتاب منطبق با فیلمها در اختیارت قرار می گیره، منطبق با فیلم یعنی تک تک مثالهایی که استاد حل میکنه برات تایپ شده و آمادست! این یعنی دیگه نیاز به توقف هنگام مشاهده جلسات نیست!

4.  امکان استفاده از سرعت بیشتر مشاهده‌ی فیلم‌های آموزشی

این روزا خیلی دانش‌آموزها فایل صوتی و فیلم رو با سرعت ٢x گوش میدن و میبینن، به همین دلیل ما تو سایت این امکان رو برات داریم که فیلم‌ها رو با سرعت‌های مختلفی بدون خراب شدن صدای استاد(بم و زیر شدن صدا) ببینی. این قابلیت در کنار داشتن جزوه‌های منطبق، میتونه بازدهی آموزش رو تا دو برابر افزایش بده!

۵. پک آزمون‌های فصلی

ما یک پک آزمون فصلی برات طراحی کردیم، یعنی برای هر فصل آموزشی برات یک آزمون متشکل از سوالات مهم طرح کردیم، که دو ویژگی اصلی دارن:

الف) سوالات مفهومی که شامل:

 1.  سوالات پرتکرار کنکورهای گذشته
 2.  سوالات چالشی آزمون‌های آزمایشی معتبر
 3.  سوالات تالیفی منطبق با روند جدید کنکور در سالهای اخیر هستند.

ب) پاسخنامه‌های واقعا تشریحی

که وقتی میخونی احساس میکنی درس یه دور کامل برات مرور شده.

به کمک این آزمون‌ها به بهترین شکل میتونی آموزه هات رو بسنجی و برای کنکور امسال آماده بشی!

۶. مینی دوره ضربدر۲

تاحالا حتما دیدی افرادی رو که ادعا میکنن کل سال کنکور روزی ١٠ ساعت درس خوندن ولی رتبه کنکورشون در حد کد ملی شده! توی مینی دوره ضربدر ٢ اساتید دوره منتورینگ از روشهای به روز آکادمیک و علمی رونمایی میکنن که بازدهی مطالعه رو در هر شرایطی حداقل دو برابر افزایش میده!

۷. برنامه‌ریزی شخصی

در شروع دوره پزشکیتو‌ پلاس یک جلسه مشاوره خصوصی برات می ذاریم و از وضعیتت مطلع می شیم و متناسب با اون کمکت می‌کنیم تا یک برنامه‌ی استراتژیک و دقیق برای فرصت باقیمانده داشته باشی!

ثبت نام پزشکیتو پلاس


  3 2 رای ها
  رأی دهی
  اشتراک در
  اطلاع از
  guest
  0 سوال
  بازخورد (Feedback) های اینلاین
  مشاهده همه سوالات