گروه آموزشی دکتر ایروانی از سال 1397 فعالیت خود را با ارائه ی پکیج صفر تا صد درس زیست شناسی، مهم ترین درس کنکور تجربی، با تدریس و مدیریت دکتر امیر ایروانی آغاز نمود.

در اسفند ماه سال 1398 فعالیت این گروه شکل جامع تری به خود گرفت و این بار دوره ی جامع پزشکیتو که شامل 8 درس تخصصی و عمومی کنکور تجربی و نیز دوره ای به نام منتورینگ بود با همراهی جمعی از متخصصان عرصه ی آموزش، طراحی و وارد بازار شد.

دوره ی پزشکیتو شامل بیش از 700 ساعت آموزش و بیش از 20 جلد کتاب است که کلیه ی نیازهای آموزشی دانش آموزان را رفع می کند؛ همچنین در کنار آموزش جامع دروس، در دوره ی منتورینگ نیز دانش آموزان تمام اصول مشاوره ای لازم برای سال کنکور را می آموزند و به سطحی از آمادگی می رسند که هر دانش آموز بدون نیاز به نظارت مستقیم مشاور توانایی و دانش تصمیم گیری در امور مختلف را پیدا می کند.

در شب یلدا سال 1400 به طور رسمی سازمان از موسسه آموزشی دکتر ایروانی به آکادمی امروز تغییر نام داد. این تغییر نام مقدمه‌ای برای گسترش فعالیت‌های آکادمی می‌باشد.

هدف اصلی آکادمی امروز ایجاد تحولی مثبت در فضای آموزشی کشور، رشد و ارتقای سطح آموزش و تمرکز بر گسترش مهارت های فردی دانش آموزان می باشد که به لطف خدا و با تکیه بر تیمی متخصص این هدف در آینده ای نزدیک محقق خواهد شد.