متد اختصاصی آکادمی امروز، ELMS چیست؟ یکی از مهم ترین مشکلات دانش آموزان سردرگمی بین روش های مختلف برنامه ریزی ، تدریس اساتید مختلف ، تمرین های تستی و … میباشد. به طوری که هیچ کدام از این موارد باهم همخوانی ندارند.

متد اختصاصی آکادمی امروز

به خاطر رفع این مشکل ما متد اختصاصی آکادمی امروز را ایجاد کردیم و همه تدریس ها از این روش خاص پیروی میکنند و و دانش آموز با خیال راحت با اعتماد به یک مسیر یکپارچه به هدفش می‌رسد.

ویژگی های متد اختصاصی آکادمی امروز

آکادمی امروز، آموزش به سبک امروزی، شامل سرفصل ها و مطلالب زیر است.

هماهنگی کامل بین مطالب مشاوره ای و مطالب تدریس شده

یکی از بزرگترین چالش های دانش آموزان عدم هماهنگی بین مطالب آموزش داده شده توسط مشاور و کلاس های کنکور میباشد. ولی در متد اختصاصی آکادمی امروز تمامی دوره ها در هماهنگی کامل بین مطالب مشاوره ای ودرسی میباشد و از سردرگمی جلوگیری میشود.این بخش به نام منتورینگ آنلاین در سایت آکادمی امروز قرار گرفته است.

وجود بخش تست کلیپ و درس کلیپ

در تمامی درس ها متد اختصاصی آکادمی امروز و شیوه تدریس به این صورت می باشد،که هر فصل شامل یکسری درس کلیپ می باشد که این بخش تمام نکات مفهومی و کنکوری به دانش آموز آموخته میشود.
بعد از بخش درس کلیپ ، بخش تست کلیپ قرار داده شده است، که به تعداد بسیار زیاد تست برای دانش آموز حل می شود تا به تسلط کامل برسد.

و این متد در تمامی درس ها به صورت یکپارچه به کار رفته است. به طوریکه وقتی به مطالعه یک درس مثلا زیست عادت میکنید، میتوانید باقی درس ها را نیز با همان روش مطالعه کنید. که این بسیار سرعت شما را بیشتر میکند.

 این بخش را می توانید در قسمت آموزش سایت ببینید.

امکان رفع اشکال هوشمند در متد اختصاصی آکادمی امروز

یکی از بخش های پر رنگ در آموزش ، حل اشکالات احتمالی پیش آمده است.درمتد اختصاصی آکادمی امروزر، این مسئله حل شده است. که در تمامی تدریس های آکادمی امروز این امکان وجود دارد که، در زیر فیلم تدریس تمامی سوالاتتان را به صورت عکس ، متن یا وویس بپرسید و توسط تیم علمی که در هماهنگی کامل با استاد آن درس هستند پاسخ بگیرید .

در قسمت رفع اشکال می توانید اشکالات درسی خودتان را بنویسد و از صفحه کتاب یا جزوه عکس بگیرید، ما در سریعترین زمان به آنها جواب می دهیم.

0 0 رای ها
رأی دهی
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 سوال
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه سوالات