ورود | ثبت نام

حریم خصوصیآکادمی امروز، بابت ثبت نام دانش آموزان (کاربران) در سایت، ارائه محتوای ویدیویی و متنی متناسب، ثبت سوال و پاسخ، و سایر امکانات وبسایت خود نظیر پسند کردن (لایک) اطلاعاتی را از کاربر نیاز دارد تا بتواند خدماتی امن و مطمئن ارائه دهد. این اطلاعات شامل شماره ی تماس، نام و نام خانوادگی و مقطع و رشته ی تحصیلی کاربر است. از آنجا که کلیه فعالیت‌های آکادمی امروز مطابق با قانون تجارت الکترونیک و سایر قوانین جمهوری اسلامی ایران انجام میشود، بنابراین به جهت صدور فاکتور رسمی داشتن کد ملی و ثبت آن در پروفایل کاربران برای کاربران حقیقی الزامی است. لازم به ذکر است تمام مکاتبات احتمالی با کابران از طریق شماره تماس کاربر خواهد بود.
همچنین آکادمی امروز ممکن است برای ارتباط با مشتریان، اطلاع‌رسانی رویدادها و جشنواره ها، و سایر خدمات برای اعضای وبسایت خود پیامک و یا اعلان داخل سایت ارسال نماید.
توجه داشته باشید که شماره تماس رسمی آکادمی امروز 02591001077 بوده و تماس های رسمی با این شماره برقرار خواهد شد.
همچنین از شماره 10007119 جهت بازیابی رمز عبور و ارسال پیامک استفاده می شود.
لازم به ذکر است شماره تماس کاربر به عنوان شناسه یکتای استقلال کاربران از یکدیگر به شمار می آید و تغییر شماره تماس برای یک کاربر تحت هیچ شرایطی امکان پذیر نمی باشد و ساخت حساب کاربری جدید با یک شماره تماس دیگر، حتی توسط یک فرد حقیقی، از نگاه آکادمی امروز دو حساب کاربری مجزا تلقی خواهد شد. لذا انتقال دوره ها و اشتراک های خریداری شده بین دو حساب کاربری به هیچ عنوان امکان پذیر نمی باشد.
باید تاکید شود که حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری بر عهده کاربران است و لذا برای جلوگیری از هرگونه سواستفاده احتمالی، کاربران نباید آن اطلاعات را برای شخص دیگری فاش کنند. در صورتی که کاربر شماره همراه خود را به فردی دیگر واگذار کرد، جهت جلوگیری از سواستفاده یا مشکلات احتمالی کاربران باید شماره تماس جدید خود را به واحد پشتیبانی اعلام کرده تا ضمن مسدود کردن شماره تماس قبلی توسط آکادمی امروز، مراتب تغییر شماره تماس انجام شود. لازم به ذکر است کاربران به هیچ عنوان حق استفاده ی همزمان و چند نفره از یک حساب کاربری را ندارند و استفاده ی چند نفره از یک حساب کاربری تخلف محسوب شده و آکادمی امروز در صورت محرز شدن این تخلف می تواند اقدام به معلق کردن آن حساب کاربری کند.
لازم به ذکر است اطلاعاتی نظیر نام و نام خانوادگی؛ تصویر پروفایل و نیز مقطع تحصیلی و رشته ی تحصیلی در پروفایل کاربران به سایرین نمایش داده میشود.
مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی که ناشی از عدم رعایت موارد یاد شده توسط کاربر باشد، بر عهده کاربر بوده وکاربر حق هر گونه ادعا علیه آکادمی امروز را از خود سلب می‌کند. آکادمی امروز هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم مقام قضایی یا اداری صالحه یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور موظف باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد. در این موارد هیچ گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت برای آکادمی امروز وجود ندارد و کاربران با اعلام رضایت خود در استفاده از خدمات وب سایت حق هرگونه اعتراض را از خود سلب نموده اند.
همچنین به اطلاع کاربران می رسد که آکادمی امروز همانند سایر وب‌سایت‌ها از جمع‌آوری IP و کوکی‌ها استفاده می‌کند، اما پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی آکادمی امروز و روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها حداکثر تلاش را به عمل می‌آورد که اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیرقانونی جلوگیری کند. طبیعتا مسئولیت هرگونه سواستفاده به شخص یا اشخاص متخلف مربوط بوده و آکادمی امروز حق اعتراض و پیگیری را از طریق قانونی بنابر صلاحدید خود محفوظ می‌دارد.
آکادمی امروز برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران تمام توان خود را به کار گرفته و امیدوار است که تجربه آموزش و یادگیری امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.
در صورت وجود هرگونه سوال، لطفا با اطلاعات تماس زیر ارتباط برقرار کنید.
تلفن تماس:
02591001077 (پاسخگویی ساعت 10 تا 16 روزهای کاری)
09020129060 (پاسخ گویی واتساپ و تلگرام)